spokoceny Moje konto  Koszyk  Zamówienie  
  Start » Katalog » Sieci - produkty sieciowe » Konwertery » Moja Wish Lista Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie   

z podkategoriamiw opisach Zaawansowane szukanie
KategorieProduktoweSklepu
AGD
BHP sprzęt i akcesoria
HDMI
Inteligentny dom
Kable
Monitoring i zabezpieczenia
Narzędzia i przyrządy
Oprogramowanie
Peryferia komputerowe
PROTEKT
PULSAR
Sieci - produkty sieciowe
  Akcesoria sieciowe
  Anteny 2.4 i 5 GHz
  Gniazda, puszki
  Konwertery
  Moduły optyczne, Transceiver
  Patchcable
  Routery, punkty dostępowe
  Sieciowe karty bezp. USB
  Sieciowe karty PCI
  Światłowody
  Switche
  Switche PoE
  Szafy stojące
  Urządzenia zabezpieczające
Szafy RACK
Techniki montażowe
TV-SAT, radio, telefonia
Zasilanie
Zdrowie i Uroda
Złącza, wtyki, gniazda
Promocje
Nowe produkty
Wszystkie produkty
Cennik
Idź do kategorii
Produkt 16 z 39 z kategorii Konwertery

 

 


Google+
Media konwerter TP-LINK MC220L SFP L1311 98.48zł
( 80.07zł netto. )
( 101.53zł Sugerowana cena brutto producenta )

VIDEO widoczne dla zarejestrowanych
Producent
Inny

Inne produkty
Cena brutto 98.48
Cena brutto sugerowana
przez producenta
101.53zł
Numer katalogowy [734543]
Kod producenta [L1311]
Produkt    Zapytaj o ten produkt   Opinie o produkcie   Powiedz znajomemu   Negocjuj cenę   Click on the Acrobat Symbol to download this page as a PDF Document
Dostępność
Jest
Dokładne stany magazynowe widoczne
dla zarejestrowanych klientów
Numer magazynu 48
Aktualizacja stanu 15 kwietnia 2021 godz. 13:17
Data dodania produktu 29 sierpnia 2013
Gwarancja(miesiące) 24
Recenzje Kupuję:

Media konwerter TP-LINK MC220Lz wymiennymi modułami światłowodowymi pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy poprzez moduł SFP.
Media konwerter TP+LINK będzie gotowy do pracy po zainstalowaniu
Media konwerter TP-LINK MC220L SFP
Widok urządzenia z przodu
Media konwerter TP-LINK MC220L SFP
Widok tylnego panelu
Media konwerter TP-LINK MC220L SFP
Widok zasilacza dołączonego w komplecie.
Cechy wyróżniające:
  • 1 port Ethernet 1000 Mb/s na RJ-45
  • slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • bardzo łatwa instalacja (plug and play)
  • w komplecie zasilacz
Media konwerter wyposażony jest w slot SFP co daje możliwość współpracy z wielomodowymi oraz jednomodowymi światłowodami, w zależności od wybranego modułu SFP. Wszystkie parametry transmisji optycznej są uwarunkowane od wybranego modułu SFP. Media konwerter współpracuje z modułami SFP kompatybilnymi ze standardem IEEE 802.3z 1000Base-FX.
Media konwerter posiada wbudowaną autodetekcję MDI/MDIX w związku z czym nie wymaga stosowania kabli krosowych oraz automatycznie wykrywa i ustawia prędkość i tryb transmisji danych. Działa z mechanizmem "store and forward", który sprawdza poprawność wszystkich danych odbieranych, przez obliczanie sum kontrolnych.
Media konwerter TP-LINK jest w pełni kompatybilny ze standardem 1000BaseTX/FX. Instalacja i użytkowanie urządzenia jest bardzo proste (plug nad play). Diody znajdujące się na urządzeniu informują na bieżąco o stanie pracy media konwertera.
Zastosowanie media konwerterów z wymiennymi modułami SFP pozwala na wykorzystanie urządzenia w sieciach wielomodowych i jednomodowych do transmisji przez dwa światłowody (typu "duplex"), WDM (typu "simplex") oraz transmisji CWDM. Rozwiązanie jest szczególnie opłacalne jeżeli przewidywana jest w przyszłości rozbudowa sieci (w takim wypadku wystarczające jest tylko wymienienie modułu SFP).
Parametry techniczne
Nazwa: TP-LINK MC220L
Kod: L1311
Standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Port LAN: 1000Base - TX
RJ-45 UTP/STP, kat 3, 4, 5, max. 100m
Port optyczny: SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
Szybkość transmisji: zależna od modułu SFP
Zasilanie: DC 5V/1A
Temperatura pracy: 0... 40oC
UWAGA!! Nie wolno patrzeć bezpośrednio w port światłowodowy gdy urządzenie jest podłączone do zasilania. Promień niewidoczny dla ludzkiego oka może uszkodzić siatkówkę oka.
Media konwerter M-100G/SFP jest kompatybilna ze standardem IEEE 802.3z 1000Base-FX co umożliwia współpracę z gigabitowymi modułami SFP. W ofercie posiadamy gigabitowe moduły SFP przedstawione w poniższej tabeli.

Nazwa: SFP-023G SFP-2-3G SFP-203/5G SFP-205/3G
Kod: L1405 L1415 L1416 L1417
Typ światłowodu: wielomodowy jednomodowy
Długość transmisji: 2 km 20 km
Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s 1,25 Gb/s
Długość fali Tx/Rx 1310/1310 1310/1550 1550/1310
Typ złączy: 2x LC 2x LC 1x SC 1x SC
Dlaczego warto wybrać światłowody:
  • możliwość przesyłania sygnału na duże odległości (niska tłumienność światłowodu - dla długości fali 1550 nm tłumienie wynosi ok 0,2 dB na kilometr, czyli sygnał bez regeneracji może być przesłany na odległość 200km)
  • wysoka pojemność informacyjna w pojedynczym włóknie światłowodowym
  • odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
  • odporność na warunki atmosferyczne (wilgotność, wyładowania elektrostatyczne)
  • niemożliwy podsłuch przesyłanych danych
  • niewielka waga i wymiary


* Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz tekst i wciśnij Ctrl+Enter!
Produkt 16 z 39 z kategorii Konwertery

 

 

Koszyk
więcej
... jest pusty
Przelicz wysyłkę
Informacje
Wysyłka towaru
Regulamin
Śledzenie przesyłki
Kontakt
Zwrot towaru
Wish Lista
Opinie o produktach
Opinie o sklepie
Propozycje zmian
FAQ
Mapa strony

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art..66par.1 Kodeksu Cywilnego oraz może nie odzwierciedlać aktualnych stanów magazynowych oraz cen produktów. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
RSS

Copyright © 2005-2018 Spidernet
Powered by Spidernet
Odwiedź Telefony na ShopMania