spokoceny Moje konto  Koszyk  Zamówienie  
  Start » Katalog » Sieci - produkty sieciowe » Światłowody » Kable » Moja Wish Lista Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie   

z podkategoriamiw opisach Zaawansowane szukanie
KategorieProduktoweSklepu
AGD
BHP sprzęt i akcesoria
HDMI
Inteligentny dom
Kable
Monitoring i zabezpieczenia
Narzędzia i przyrządy
Oprogramowanie
Peryferia komputerowe
PROTEKT
PULSAR
Sieci - produkty sieciowe
  Akcesoria sieciowe
  Anteny 2.4 i 5 GHz
  Gniazda, puszki
  Konwertery
  Moduły optyczne, Transceiver
  Patchcable
  Routery, punkty dostępowe
  Sieciowe karty bezp. USB
  Sieciowe karty PCI
  Światłowody
    Adaptery
    Akcesoria
    Kable
    Kable HI-FI
    Mufy
    Panele, rozdzielnice, przełącznice
    Patchcordy
    Pigtaile
    Puszki abonamenckie
    Splittery
  Switche
  Switche PoE
  Szafy stojące
  Urządzenia zabezpieczające
Szafy RACK
Techniki montażowe
TV-SAT, radio, telefonia
Zasilanie
Zdrowie i Uroda
Złącza, wtyki, gniazda
Promocje
Nowe produkty
Wszystkie produkty
Cennik
Idź do kategorii
Produkt 12 z 23 z kategorii Kable

 

 


Google+
Kabel światłowodowy zewnętrzny wielotubowy ULTIMODE OMT-108SM-A (6+1: 1x8 G.652D) L79108 2.65zł
( 2.15zł netto. )
( 3.00zł Sugerowana cena brutto producenta )

VIDEO widoczne dla zarejestrowanych
Producent
Inny

Inne produkty
Cena brutto 2.65
Cena brutto sugerowana
przez producenta
3.00zł
Numer katalogowy [734721]
Kod producenta [L79108]
Produkt    Zapytaj o ten produkt   Opinie o produkcie   Powiedz znajomemu   Negocjuj cenę   Click on the Acrobat Symbol to download this page as a PDF Document
Dostępność
Jest
Dokładne stany magazynowe widoczne
dla zarejestrowanych klientów
Numer magazynu 48
Aktualizacja stanu 15 sierpień 2019 godz. 03:51
Data dodania produktu 29 sierpień 2013
Gwarancja(miesiące) 24
Recenzje Kupuję:

Kabel światłowodowy wewnętrzny ULTIMODE ILB-2SM-A z ograniczonym promieniem gięcia (2 włókna G.657A1)
Kabel wielotubowy ULTIMODE OMT-108SM-A L79108 - jedna tuba wypełniona 8 włóknami SM, 5 tub wypełniających.
Cechy wyróżniające:
  • konstrukcja wielotubowa 6+1 (6 tub wokół rdzenia wzmacniającego),
  • aramidowe włókna otaczające tuby, wzmacniające kabel,
  • powłoka LLDPE (niskociśnieniowy liniowy polietylen),
  • kabel w powłoce PE – zastosowanie zewnętrzne,
  • odporny na wilgoć i UV,
  • możliwość wkopania bezpośrednio w ziemię, ułożenia na dachu, podwieszenia.
Kabel światłowodowy ULTIMODE OMT-108SM-A L79108 to kabel przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Ośrodek kabla stanowi centralny element wytrzymałościowy w postaci rdzenia z tworzywa sztucznego otoczony luźnymi tubami, w których znajdują się włókna światłowodowe. Wnętrze tub wypełnia żel hydrofobowy stanowiący izolację przeciwwilgociową włókien. Całość ośrodka pozostaje otoczona i zabezpieczona tworzywem sztucznym oraz włóknami aramidowymi, stanowiącymi bezpieczną zaporę antygryzoniową.
ULTIMODE OMT-108SM-A zawiera 8 włókien jednomodowych (Sumitomo) w jednej z 6 tub. Pozostałe tuby są puste. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem TIA-EIA-598-A. Tuba zielona jest tubą kierunkową.
Kable mają zastosowanie tylko w rozwiązaniach zewnętrznych. Do połączeń między budynkowych, między punktami dystrybucyjnymi, międzymiastowych itp. Powłoka PE jest odporna na czynniki atmosferyczne: wilgoć i UV, co umożliwia układanie w kanalizacjach, peszlach, rurach kablowych, bezpośrednio w ziemi lub podwieszanie.
W kablu zostały zastosowane włókna jednomodowe G.652D 9/125. Włókna w standardzie G.652.D są powszechnie stosowanymi włóknami światłowodowymi. Łączą dobre parametry transmisyjne i niską cenę. Popularność zawdzięczają obniżonej tłumienności w tzw. piku wodnym, dzięki czemu systemy światłowodowe mogą pracować w całym paśmie od 1280 do 1625 nm. Włókna w standardzie G.652.D optymalizowane są pod kątem transmisji na długości fali 1310 nm (tłumienie poniżej 0,36 dB/km dla fali 1310 nm oraz poniżej 0,22 dB/km dla fali 1550 nm), natomiast pracują poprawnie w całym paśmie. Włókna są zgodne z normami IEC 60793-2-50, EIA/TIA-FOTP oraz ITU-T G.652.D.
Spełniane normy:
  • ISO11801 2-ga edycja
  • EN50173-1:2002
  • IEC60794-3-10
Parametry techniczne:
Nazwa (typ kabla) ULTIMODE OMT-108SM-A
Kod L79108
Konstrukcja 6+1
Liczba włókien w tubie 8
Liczba tub wypełnionych włóknami 1
Średnica zewnętrzna kabla 8,5mm
Masa kabla  60kg/km
Rodzaje włókien jednomodowe,
G.652.D 9/125 μm
Maks. siła ciągnięcia (statyczna) 2000N
Maks. siła ciągnięcia (dynamiczna) 4000N
Min. promień zgięcia podczas instalacji 90mm
Min. promień zgięcia podczas pracy 180mm
Temperatura przechowywania - 40... 70oC
Temperatura pracy - 40... 70oC
Temperatura instalacji - 30... 60oC
Budowa przewodu:
1. Płaszcz zewnętrzny
2. Otulina z włókien aramidowych
3. Tuba plastikowa
4. Żel hydrofobowy
5. Rdzeń wzmacniający
6. Włókno





Oznaczenia włókien:
1.niebieski
2.pomarańczowy
3.zielony
4.brązowy
5.szary
6.biały
7.czerwony
8.czarny
9.żółty
10.fioletowy
11.różowy
12.turkusowy

W ofercie dostępne są także kable zewnętrzne ULTIMODE oraz DRAKA:
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y SM L79508 - 8 włókien wielomodowych G.652.D,
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y MM L79008 - 8 włókien wielomodowych OM2 50/125,
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y SM L79524 - 24 włókna jednomodowe G.652.D,
  • DRAKA A-DQ(ZN)B2Y MM L79024 - 24 włókna wielomodowe OM2 50/125,
  • ULTIMODE OMT-108SM-A L79108 – 1x8 włókien jednomodowych G.652D w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-112SM-A L79112 – 1x12 włókien jednomodowych G.652D w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-208SM-A – 2x8 (16) włókien jednomodowych G.652D w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-212SM-A – 2x12 (24) włókien jednomodowych G.652D w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-408SM-A – 4x8 (32) włókien jednomodowych G.652D w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-412SM-A L79412 – 4x12 (48) włókien jednomodowych G.652D w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-108MM-A – 1x8 włókien wielomodowych OM2 w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-112MM-A – 1x12 włókien wielomodowych OM2 w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-208MM-A – 2x8 (16) włókien wielomodowych OM2 w konstrukcji 6+1,
  • ULTIMODE OMT-212MM-A – 2x12 (24) włókien wielomodowych OM2 w konstrukcji 6+.
Istnieje możliwość wykonania dowolnego odcinka światłowodu z zarobionymi na końcach złączami na zamówienie. W celu złożenia zapytania o ofertę skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.
Cena dotyczy 1m światłowodu ULTIMODE OMT-108SM-A (6+1: 1x8 G.652D) L79108


* Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz tekst i wciśnij Ctrl+Enter!
Produkt 12 z 23 z kategorii Kable

 

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Tłumik optyczny ULTIMODE T-12 (SC, 2dB)
Tłumik optyczny ULTIMODE T-12 (SC, 2dB)
czytaj więcej.
Puszka montażowo-łączeniowa SN-CBK628 do uchwytu Sunell
Puszka montażowo-łączeniowa SN-CBK628 do uchwytu Sunell
czytaj więcej.
Szybkozłącze G-55 gniazdo zasilania DC 2,1/5,5
Szybkozłącze G-55 gniazdo zasilania DC 2,1/5,5
czytaj więcej.
Koszyk
więcej
... jest pusty
Przelicz wysyłkę
Informacje
Wysyłka towaru
Regulamin
Śledzenie przesyłki
Kontakt
Zwrot towaru
Wish Lista
Opinie o produktach
Opinie o sklepie
Propozycje zmian
FAQ
Mapa strony

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art..66par.1 Kodeksu Cywilnego oraz może nie odzwierciedlać aktualnych stanów magazynowych oraz cen produktów. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
RSS

Copyright © 2005-2018 Spidernet
Powered by Spidernet
Odwiedź Telefony na ShopMania