spokoceny Moje konto  Koszyk  Zamówienie  
  Start » Katalog » Sieci - produkty sieciowe » Światłowody » Patchcordy » Moja Wish Lista Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie   

z podkategoriamiw opisach Zaawansowane szukanie
KategorieProduktoweSklepu
AGD
BHP sprzęt i akcesoria
HDMI
Inteligentny dom
Kable
Monitoring i zabezpieczenia
Narzędzia i przyrządy
Oprogramowanie
Peryferia komputerowe
PROTEKT
PULSAR
Sieci - produkty sieciowe
  Akcesoria sieciowe
  Anteny 2.4 i 5 GHz
  Gniazda, puszki
  Konwertery
  Moduły optyczne, Transceiver
  Patchcable
  Routery, punkty dostępowe
  Sieciowe karty bezp. USB
  Sieciowe karty PCI
  Światłowody
    Adaptery
    Akcesoria
    Kable
    Kable HI-FI
    Mufy
    Panele, rozdzielnice, przełącznice
    Patchcordy
    Pigtaile
    Puszki abonamenckie
    Splittery
  Switche
  Switche PoE
  Szafy stojące
  Urządzenia zabezpieczające
Szafy RACK
Techniki montażowe
TV-SAT, radio, telefonia
Zasilanie
Zdrowie i Uroda
Złącza, wtyki, gniazda
Promocje
Nowe produkty
Wszystkie produkty
Cennik
Idź do kategorii
Produkt 44 z 95 z kategorii Patchcordy

 

 


Google+
Patchcord jednomodowy ULTIMODE PC-555D 2xLC-2xLC, duplex G.652D 1,5m L3455 16.79zł
( 13.65zł netto. )
( 19.06zł Sugerowana cena brutto producenta )

VIDEO widoczne dla zarejestrowanych
Producent
Inny

Inne produkty
Cena brutto 16.79
Cena brutto sugerowana
przez producenta
19.06zł
Numer katalogowy [734592]
Kod producenta [L3455]
Produkt    Zapytaj o ten produkt   Opinie o produkcie   Powiedz znajomemu   Negocjuj cenę   Click on the Acrobat Symbol to download this page as a PDF Document
Dostępność
Jest
Dokładne stany magazynowe widoczne
dla zarejestrowanych klientów
Numer magazynu 48
Aktualizacja stanu 21 październik 2019 godz. 02:08
Data dodania produktu 29 sierpień 2013
Gwarancja(miesiące) 24
Recenzje Kupuję:

Patchcord ULTIMODE PC-555D to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 1,5 metra zakończone obustronnie złączami LC.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Widok patchcordu ULTIMODE PC-555D.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Widok złączy LC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 2x LC - 2x LC
  • dwa włókna jednomodowe (G.652.D)
  • długość - 1,5m
  • niska tłumienność
Złącza LC cechują się łatwą instalacją i możliwością gęstego upakowania portów optycznych.
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-555D
Kod: L3455
Długość: 1,5 m
Typ włókna: 2x jednomodowy, 9/125
Typ złączy: LC (A1) LC (A2) LC (B1) LC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25 < 0,25 < 0,25
Tłumienność odbiciowa [dB]: > 50 > 50 > 50 > 50

 


* Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz tekst i wciśnij Ctrl+Enter!
Produkt 44 z 95 z kategorii Patchcordy

 

 

Koszyk
więcej
... jest pusty
Przelicz wysyłkę
Informacje
Wysyłka towaru
Regulamin
Śledzenie przesyłki
Kontakt
Zwrot towaru
Wish Lista
Opinie o produktach
Opinie o sklepie
Propozycje zmian
FAQ
Mapa strony

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art..66par.1 Kodeksu Cywilnego oraz może nie odzwierciedlać aktualnych stanów magazynowych oraz cen produktów. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
RSS

Copyright © 2005-2018 Spidernet
Powered by Spidernet
Odwiedź Telefony na ShopMania