spokoceny Moje konto  Koszyk  Zamówienie  
  Start » Katalog » Sieci - produkty sieciowe » Światłowody » Patchcordy » Moja Wish Lista Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie   

z podkategoriamiw opisach Zaawansowane szukanie
KategorieProduktoweSklepu
AGD
BHP sprzęt i akcesoria
HDMI
Inteligentny dom
Kable
Monitoring i zabezpieczenia
Narzędzia i przyrządy
Oprogramowanie
Peryferia komputerowe
PROTEKT
PULSAR
Sieci - produkty sieciowe
  Akcesoria sieciowe
  Anteny 2.4 i 5 GHz
  Gniazda, puszki
  Konwertery
  Moduły optyczne, Transceiver
  Patchcable
  Routery, punkty dostępowe
  Sieciowe karty bezp. USB
  Sieciowe karty PCI
  Światłowody
    Adaptery
    Akcesoria
    Kable
    Kable HI-FI
    Mufy
    Panele, rozdzielnice, przełącznice
    Patchcordy
    Pigtaile
    Puszki abonamenckie
    Splittery
  Switche
  Switche PoE
  Szafy stojące
  Urządzenia zabezpieczające
Szafy RACK
Techniki montażowe
TV-SAT, radio, telefonia
Zasilanie
Zdrowie i Uroda
Złącza, wtyki, gniazda
Promocje
Nowe produkty
Wszystkie produkty
Cennik
Idź do kategorii
Produkt 31 z 96 z kategorii Patchcordy

 

 


Google+
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S, SC-SC, simplex, OM1 1m L3011 8.56zł
( 6.96zł netto. )
( 9.71zł Sugerowana cena brutto producenta )

VIDEO widoczne dla zarejestrowanych
Producent
Inny

Inne produkty
Cena brutto 8.56
Cena brutto sugerowana
przez producenta
9.71zł
Numer katalogowy [734565]
Kod producenta [L3011]
Produkt    Zapytaj o ten produkt   Opinie o produkcie   Powiedz znajomemu   Negocjuj cenę   Click on the Acrobat Symbol to download this page as a PDF Document
Dostępność
Jest
Dokładne stany magazynowe widoczne
dla zarejestrowanych klientów
Numer magazynu 48
Aktualizacja stanu 14 październik 2019 godz. 18:48
Data dodania produktu 29 sierpień 2013
Gwarancja(miesiące) 24
Recenzje Kupuję:

Patchcord ULTIMODE PC-011S to odcinek kabla światłowodowego wielomodowego o długości 1 metra zakończony obustronnie złączami SC.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Widok patchcordu ULTIMODE PC-011S.
Patchcord wielomodowy ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Widok złączy SC.
Cechy wyróżniające:
  • złącza: 1x SC - 1x SC
  • jedno włókno wielomodowe
  • długość - 1m
  • niska tłumienność
Patchcord ULTIMODE PC-011S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z obydwu stron złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Patchcordy ULTIMODE cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem wielomodowym OM1. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC.
Parametry techniczne:
Nazwa: ULTIMODE PC-011S
Kod: L3011
Długość: 1 m
Typ włókna: 1x wielomodowy, 62.5/125
Typ złączy: SC (A) SC (B)
Tłumienność wtrąceniowa [dB]: < 0,25 < 0,25 

 


* Znalazłeś błąd na stronie? Zaznacz tekst i wciśnij Ctrl+Enter!
Produkt 31 z 96 z kategorii Patchcordy

 

 

Koszyk
więcej
... jest pusty
Przelicz wysyłkę
Informacje
Wysyłka towaru
Regulamin
Śledzenie przesyłki
Kontakt
Zwrot towaru
Wish Lista
Opinie o produktach
Opinie o sklepie
Propozycje zmian
FAQ
Mapa strony

Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art..66par.1 Kodeksu Cywilnego oraz może nie odzwierciedlać aktualnych stanów magazynowych oraz cen produktów. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
RSS

Copyright © 2005-2018 Spidernet
Powered by Spidernet
Odwiedź Telefony na ShopMania